Movies
Ratings
527
ParasiteRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The PostRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5