Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 4.0
JawsRated ★ 2.0
PredatorRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0