Titles you rated
SilmidoRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5