Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MaharajRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.0