Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0- SprinterRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Road to BostonRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 5.0