Movies
Ratings
2651
DolittleRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
For SamaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0