Movies
Ratings
381
The BrutalistRated ★ 5.0
CureRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Under the Open SkyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 1.5
Porco RossoRated ★ 2.5
SteamboyRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
OutrageRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 1.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5