Titles you rated
Madame WebRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
CloseRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0