Series
Ratings
211
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Kodoku no Gurume 2022 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 4.0- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.0
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 4.0
- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0- StrollRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5