Movies
Ratings
284
House of WaxRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
EraserRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
HannaRated ★ 2.0