Titles you rated
The Way HomeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 5.0
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0