Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0- FrontmanRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
These Final HoursRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
FanaticRated ★ 3.0
Hideaki Anno: The Final Challenge of EvangelionRated ★ 5.0