Movies
Ratings
767
Step Up All InRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Monster-in-LawRated ★ 2.0
The Back-Up PlanRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 3.0