Movies
Ratings
2015
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Dancing with JikjiRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0
Run To YouRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 3.5
Better ManRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 2.5