Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Just an ExcuseRated ★ 4.0
The Game Caterers 2Rated ★ 3.5
The Game CaterersRated ★ 4.0