Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
Hubble 3DRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0- ArtifishalRated ★ 3.5