Titles you rated
VertigoRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Money MonsterRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0