Series
Ratings
33
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
2 Broke GirlsRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5