Titles you rated
OculusRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
CrawlRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5