Series
Ratings
28
Witch HuntRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 3.5