Series
Ratings
182
AemaRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Immortal SamsaraRated ★ 4.5
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
SwitchedRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.0