Titles you rated
The CourierRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Legend of 1900Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0