Movies
Ratings
541
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
The Point ManRated ★ 2.0
The AssassinRated ★ 1.0