Series
Ratings
25
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
BigRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0