Titles you rated
The ChaseRated ★ 1.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0