Titles you rated
Just MercyRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0