Titles you rated
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
HahahaRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 1.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
ChappieRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 1.5
Wrath of ManRated ★ 2.0
The VisitRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
DuneRated ★ 3.5
OldRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5