Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Captain FantasticRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0