Titles you rated
WestworldRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 4.0- Masters of HorrorRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0- MacGyverRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5