Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Red SparrowRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Best of MeRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Ordinary PersonRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5