Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 1.0
MisfitsRated ★ 1.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 2.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- NORN9 노른+노넷Rated ★ 2.5
MisfitsRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0