Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0- At Cafe 6Rated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0