Movies
Ratings
16
AvatarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0