Movies
Ratings
601
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.0