Movies
Ratings
36
WhiplashRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
I've Always Liked YouRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0