Series
Ratings
14
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0