Movies
Ratings
380
ParasiteRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 1.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 2.5
Perfect GameRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5