Movies
Ratings
1092
HungerRated ★ 2.5
No More BetsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The RevenantRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0- Ancestors are NowhereRated ★ 4.5
SpringtimeRated ★ 4.0