Titles you rated
- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Revenge and PassionRated ★ 4.0
- GhostRated ★ 3.5
- WolfRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0