Movies
Ratings
115
The Little PrincessRated ★ 4.0
A Place in the SunRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 1.0
FridaRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5