Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0