Series
Ratings
33
Tale of ArangRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0