Series
Ratings
95- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Kiss that KillsRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5