Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 5.0
GloriaRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 4.0- RosemaryRated ★ 3.0
Beating HeartRated ★ 5.0
How to Meet a Perfect NeighborRated ★ 4.0- Ad MadnessRated ★ 5.0
- SomedayRated ★ 4.0
- Country PrincessRated ★ 3.5
- RNARated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0