Titles you rated
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 1.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5