Series
Ratings
15
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5- Down With LoveRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.5