Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
VictoryRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0