Movies
Ratings
391
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Road to BostonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.5