Series
Ratings
40
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Paik's SpiritRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0