Titles you rated
Bubble BoyRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
It ComesRated ★ 2.5
22 vs. EarthRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
Small FryRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Adaptation.Rated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5